0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
2
0
Guastatoya
Finished
03:30
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
1
0
Wellington Phoenix (W)
Finished
08:30
Adelaide United (W)
1
2
Western United FC (W)
Finished
08:30
  Honduras Liga Nacional
Motagua
2
1
CD Victoria
Finished
02:00
  New Zealand National League Women
Auckland United FC (W)
3
2
Capital Football (W)
Finished
04:00
Southern United FC (W)
2
1
Eastern Suburbs (W)
Finished
02:30
  China League One
Suzhou Dongwu
0
0
Beijing BG
inprogress
09:30
Qingdao Youth Island
2
1
Tianshan Leopard F.C
inprogress
09:30
Nanjing Fengfan
1
3
Shanghai Jiading
inprogress
09:30
Zibo Cuju
1
2
Jiangxi Liansheng
inprogress
09:30
  Portugal League Cup, Group D
CD Trofense
1
1
Pacos Ferreira
Finished
00:15
  Puerto Rico Premier League
Caguas Sporting
0
2
Puerto Rico Sol FC
Finished
03:00
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
1
0
Quepos Cambute
Finished
04:30
  Japan WE League Women
NTV Beleza (W)
0
1
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
08:30
Inac Kobe Leonessa (W)
3
0
Elfen Saitama (W)
Finished
07:30
  Hong Kong 2nd Division
Kowloon Cricket Club
1
2
Sai Kung
Finished
09:00
Kwun Tong
0
3
Mutual FC
Finished
09:00
  India Delhi Senior Division
Jaguar FC
4
3
Youngmen SC
inprogress
09:45
  Hong Kong Premier League
Hong Kong U23 Football Team
0
4
Eastern Sports Club
inprogress
10:30
  Argentina Torneo Regional Amateur
Villa Belgrano
4
3
Juventud de Pergamino
Finished
02:30
Gutierrez SC
1
0
El Porvenir
Finished
02:30
  Costa Rica Copa Costa Rica
Santos de Guapiles
1
1
Deportivo Saprissa
Finished
04:30
CS Cartagines
2
1
Sporting San Jose
Finished
02:30
  New Zealand National League Championship
Auckland City
3
2
Wellington Olympic
Finished
04:30
  Guatemala Reserve League
CSD Comunicaciones Reserves
2
0
Xelaju Reserves
Finished
00:30
  Hong Kong 1st Division
Kwai Tsing
0
2
South China FC
inprogress
11:00
Sha Tin
0
0
Kowloon City
inprogress
11:00
Citizen AA
1
1
Central & Western
inprogress
11:00
Wing Yee Ft
0
0
Hoi King
inprogress
11:00
Yuen Long FC
0
0
North District FC
inprogress
11:00
Eastern District
1
1
Happy Valley
inprogress
11:00
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
1
0
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
inprogress
10:30
  Greece U19 Super League
Ionikos U19
-
-
Levadiakos U19
بازی شروع نشده است
12:00
  North Macedonia First League
KF Shkupi Skopje
-
-
Bregalnica Stip
inprogress
15:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید